Rejsy i wyprawy

Przygoda z Waleniem

Przygoda z Waleniem

Rejsy żeglarskie na Balaenie to świetna atmosfera, ciekawe trasy i solidny jacht w doskonałym stanie technicznym gwarantujący bezpieczeństwo i komfort żeglowania. Nasze wyprawy żeglarskie to profesjonalnie przygotowane grafiki rejsów z rozsądnie policzonymi przelotami między portami. Zapraszamy każdego, kto chce przeżyć morską przygodę pod żaglami a jednocześnie sprawdzić się w niecodziennych warunkach słonowodnej żeglugi w różnych warunkach, krótszych i dłuższych przelotach ale także a może przede wszystkim odpocząć od trudów lądowego życia :).

Zapraszamy też wszystkich, którzy chcą nabrać więcej praktyki na dużym jachcie lub/i potrzebują godzin stażowych do stopni żeglarskich.

Sezon 2021 to eksploracja wysp archipelagu hiszpańskich Balearów. 

Wakacje to Baleary, czyli Majorka, Menorca, Formentera i Ibiza. Będziemy jak zwykle eksplorować ciekawe miejsca i starać się jak najwięcej przebywać z dala od cywilizacji.

AKTUALNE REJSY!

rejs MALLORCA EXPRESS II: 12 dni - 22 czerwca - 3 lipca

Costa del Sol i Costa Blanca oraz Baleary!
jeszcze tylko 3 wolne miejsca na ten rejs!
Trasa: Malaga (Gibraltar lub Estepona lub Benalmadena) do Palma de Mallorca (Majorka), przez Formenterę i Ibizę!
Termin: 22 czerwca start i koniec 3 lipca.

Zapraszam na ten rejs! Wszystkie szczególy w mejlu zwrotnym. Piszcie: pawel@balaena.pl, lub dzwońcie: 507300009. Zapraszam. Paweł


rejs MALLORCA EXPRESS IV: 11 dni - 18-27 lipca

Rejs po Balearach. Loty bezpośrednie z Warszawy to WizzAir, z Modlina RyanAir oraz Wrocławia, Gdańska lub Krakowa i Poznania. Istnieje możliwość "zameldowania się" na jachcie już w czwartek wieczorem:)

Majorka, Menorka, Ibiza i Formetera oraz rezerwat Cabrery... Wspaniałe "okoliczności przyrody", porty, kotwicowiska.

Chwilę pokręcimy się w okolicach Majorki, mamy kilka super miejsc na postoje w portach na bojach lub na kotwicy i zależnie od czasu który nam zostanie skorzystamy z nich maksymalnie:) Sama wyspa oferuje też ogrom atrakcji. Pomogę w wyborze - znam ją dość dobrze - byłem tu kilkadziesiąt razy:)

Następnie skierujemy się w kierunku odległej o około 50 mil Ibizy gdzie mamy do wyboru kilka kotwicowisk i portów, plaż i miasteczek.

Z Ibizy ruszamy bezpośrednio w kierunku wyspy Formentera, najpiękniejszych plaż na morzu Środziemnym:) Tu na kotwicy spędzimy trochę czasu:) 

Rejs kończymy na Majorce.

Cała dokładna trasa zależy od pogody, która w tym rejonie i w tym okresie powinna być doskonała! Piękne plaże, ciepła woda w morzu oraz doskonałe hiszpańskie wino - gwarantowane:)

Zapraszam na ten rejs! Wszystkie szczególy w mejlu zwrotnym. Piszcie: pawel@balaena.pl, lub dzwońcie: 507300009. Zapraszam. Paweł


cdn... :)